Skip to Main Content
Soovin leida

Lahendused

Mölnlycke kliendipõhised protseduurikomplektid

Suurendage töö tõhusust operatsioonisaalis kirurgiliste protseduurikomplektide abil. Võite komplekteerida steriilseid komplekte nii, et need sisaldavad kõiki ühekordselt kasutatavaid vahendeid, mida kirurgid konkreetsetel protseduuridel vajavad. 

Mölnlycke kliendipõhine protseduurikomplekt ortopeedilise puusaliigeseoperatsiooni jaoks
Valmis Mölnlycke kliendipõhised protseduurikomplektid: tõhusus teie operatsioonisaalis

Teie partner kvaliteedi, tõhususe ja ohutuse alal

Kujutage ette aega ja kulusid, mida saab kokku hoida kõigi kirurgiliste instrumentide ja komponentide, sealhulgas protseduurispetsiifiliste kirurgiliste operatsioonilinade ja personalikitlite, koondamisega üheks käepäraseks pakiks, mille saab operatsioonisaalis kiiresti üles seada. Me väärtustame koostööd ja seetõttu on meil oma laparoskoopia ja ortopeedia spetsialistid, kes on valmis abistama teid teie vajaduste hindamisel ja komplekti jaoks õigete komponentide valimisel.

Täielik lahendus tõhususe suurendamiseks

Meie spetsialistid teevad teiega tihedat koostööd, et aidata teil leida parimat lahendust oma konkreetse protseduuri jaoks.
Tulemus? Tõeline teie jaoks kohandatud lahendus, mis sisaldab kõike, mida iga konkreetse protseduuri juures vajate, ühes käepärases ja kulutõhusas komplektis.

40%

kokkuhoid ettevalmistamisele kuluvalt ajalt, mis võimaldab teha rohkem protseduure

 

 

Üks komplekt võimaldab teil saavutada järgmist.

  • Vähendage ettevalmistusaega kuni 40%  
  • Olge kindel kõige vajamineva olemasolus
  • Tehke rohkem protseduure
  • Vähendage kulutusi toodetele

Aja kokkuhoid Mölnlycke kliendipõhiste protseduurikomplektide kasutamisel võrreldes eraldi pakitud toodetega

Mölnlycke kliendipõhised protseduurikomplektid pannakse kokku nii, et need sisaldavad kõiki ühekordselt kasutatavaid komponente, mida konkreetsel kirurgilisel sekkumisel vaja läheb. Asendades suurt hulka eraldi pakitud esemeid, võivad Mölnlycke® kliendipõhised protseduurikomplektid pakkuda märgatavat aja ja kulude kokkuhoidu nii suurtel kui ka väikestel kirurgilistel protseduuridel. Need võivad vähendada kirurgiliste protseduuride ettevalmistamisele kuluvat aega rohkem kui poole võrra võrreldes operatsioonisaali tavapärase ettevalmistamisega  . 

Teadmised

Täpsem ülevaade

'References'

Share this page on social media

Võta meiega ühendust
Valige turg

Valige oma turg

Mölnlycke Sulge

Tervishoiuspetsialisti kinnitus

Järgneval leheküljel olev teave on mõeldud ainult tervishoiuspetsialistidele. Alloleva märkeruudu valimisega kinnitate, et olete tervishoiuspetsialist.