Skip to Main Content
Soovin leida

Maailma juhtiv meditsiinilahendusi pakkuv ettevõte

Me töötame välja ja pakume meditsiinilahendusi tõhususe suurendamiseks tervishoiuvaldkonnas – haiglast koduni.

teadlased laboris
Meditsiinilahendused kliiniliste ja majanduslike tulemuste parandamiseks

Kogu maailmas lasub tervishoiusüsteemidel ja -spetsialistidel surve pakkuda paremat hooldust rohkematele inimestele parema hinna eest. Selleks vajavad nad usaldusväärseid uuenduslikke lahendusi. Siin tulemegi appi meie. Meie eesmärk on suurendada tõhusust tervishoiuvaldkonnas. Seetõttu otsime me pidevalt uusi viise täiustamiseks. Me keskendume tõhusate lahenduste pakkumisele parema hinna eest.

Lahendused tulemuste parandamiseks

Meil on üks eesmärk – suurendada tõhusust tervishoiuvaldkonnas üle kogu maailma. Selleks, et tervishoiuspetsialistid saaksid saavutada kliinilisest, patsientide ja majanduslikust seisukohast parimaid tulemusi.

Kuid eri tervishoiuspetsialistidel on erinevad vajadused. Seetõttu alustame me nende ärakuulamisest ja nende vajaduste tundmaõppimisest. Seejärel loome nende ja nende patsientide jaoks sobivad lahendused, mis on tõenduspõhised.

Me aitame tõhususe suurendamisele kaasa ka muudel viisidel. Näiteks jagades teadmisi meie kliiniliste valdkondade kohta. Ja aidates kujundada tervishoiupoliitikaid ja eeskirju hoolduse standardite parandamiseks kogu maailmas.

Oleme kindlalt pühendunud tervishoiuspetsialistide abistamisele. Ja me tõestame seda iga päev.

Rootsi päritolu ülemaailmne ettevõte

Kliendid kasutavad meie lahendusi ligi 100 riigis – ja me tegutseme neist rohkem kui 40-s.

Kuigi oleme ülemaailmne ettevõte, on meie peakontor endiselt Göteborgis – vaid veidi maad eemal Mölnlycke linnast (hääldatakse kui 'Mon-licka'). See on koht, kus ettevõte 1849. aastal asutati, ja nime Mölnlycke allikas.

Me õpime pidevalt teie kogemustest. Rääkige meile, kuidas te meie lahendusi kasutate, või teatage kõrvaltoimest.

Tõestates seda iga päev

Meie haavaravi, haavade ennetamise ja kirurgilised lahendused on inspireeritud tervishoiuspetsialistidest. Nende lakkamatud püüdlused leida uusi ja paremaid viise patsientide eest hoolitsemiseks kannustavad meie arendustööd. Nemad suudavad oma patsientide elu paremaks muuta. Ja nad tõestavad seda iga päev.

Vaadake, mida see tähendab.

Share this page on social media

Võta meiega ühendust
Valige turg

Valige oma turg