Skip to Main Content
Soovin leida

Kohandatud lahendus tõhususe suurendamiseks

Meie spetsialistid teevad teiega tihedat koostööd, et aidata teil leida parimat lahendust oma konkreetse protseduuri jaoks.
Tulemus? Tõeline teie jaoks kohandatud lahendus, mis sisaldab kõike, mida iga konkreetse protseduuri juures vajate, ühes käepärases ja kulutõhusas komplektis.

Kuni 40%

kokkuhoid ettevalmistamisele kuluvalt ajalt, mis võimaldab teha rohkem protseduure

 

 

Üks komplekt võimaldab teil saavutada järgmist.

  • Vähendage ettevalmistusaega kuni 40%  
  • Olge kindel kõige vajamineva olemasolus
  • Tehke rohkem protseduure
  • Vähendage kulutusi toodetele

Aja kokkuhoid Mölnlycke kliendipõhiste protseduurikomplektide kasutamisel võrreldes eraldi pakitud toodetega

Mölnlycke kliendipõhised protseduurikomplektid pannakse kokku nii, et need sisaldavad kõiki ühekordselt kasutatavaid komponente, mida konkreetsel kirurgilisel sekkumisel vaja läheb. Asendades suurt hulka eraldi pakitud esemeid, võivad Mölnlycke® kliendipõhised protseduurikomplektid pakkuda märgatavat aja ja kulude kokkuhoidu nii suurtel kui ka väikestel kirurgilistel protseduuridel. Need võivad vähendada kirurgiliste protseduuride ettevalmistamisele kuluvat aega rohkem kui poole võrra võrreldes operatsioonisaali tavapärase ettevalmistamisega. 

Teadmised

Täpsem ülevaade

'References'

Võta meiega ühendust
Küpsised

Küpsised aitavad meil pakkuda teile meie teenuseid ja isikupäraseid kogemusi. Seda veebisaiti kasutades nõustute meie küpsiste kasutamise viisiga. Keeldumiseks klõpsake järgmist linki

Mölnlycke Sulge

Tervishoiuspetsialisti kinnitus

Järgneval leheküljel olev teave on mõeldud ainult tervishoiuspetsialistidele. Alloleva märkeruudu valimisega kinnitate, et olete tervishoiuspetsialist.