Skip to Main Content
Soovin leida

Imav vahtmaterjalist haavapadi

Mepilex

Kohandatav vahtmaterjalist haavapadi väga mitmesugustele akuutsetele ja kroonilistele haavadele  

Imav vahtmaterjalist haavapadi Mepilex® on kogu maailmas usaldusväärne valik väga mitmesuguste krooniliste ja akuutsete haavade raviks. Toode on hõlpsasti kohandatav ja haavaeksudaadiga tõhusaks toimetulekuks üliimav.

Igal haavapadjal Mepilex on Safetac® – algupärane valulikkust vähendav silikoonkleepuvusega kontaktkiht. Seetõttu on seda lihtne eemaldada nahka kahjustamata . Nii on eemaldamine patsientide jaoks vähem valulik . Safetac sulgeb ka tihedalt haava servad, kaitstes nahka kahjulike lekete ja matseratsiooni eest   

Erinevate suuruste ja kujuga Mepilex on mitmekülgne toode. Samuti saab vahtmaterjalist haavapatja Mepilex lihtsalt lõigata konkreetsete vajaduste järgi, näiteks raskesti seotavates kohtades olevate haavade ravimisel.

  • Pehme ja kohandatav, nii et saate seda hõlpsasti kasutada erinevates olukordades   
  • Vähem valulik sidemete vahetamine  
  • Sulgeb haava servad tihedalt, hoides ära matseratsiooni    
  • Aitab eksudaati tõhusalt kontrolli all hoida  

Täiendav tooteteave

Millal Mepilex haavapatja kasutada

Mepilex on ette nähtud väga mitmesugustele vähese kuni keskmise eksudaadiga haavadele.  Mepilexi saab konkreetse haava või kehapiirkonnaga kohandamiseks lõigata. Seetõttu on see ideaalne raskesti seotavate piirkondade jaoks. Mepilexi võib fikseerida meie Tubifast-i torusideme abil.

Kuidas Mepilexi kasutada

Enne haavapadja paigaldamist puhastage alati haav. Haavapadi peab ulatuma vähemalt 2cm üle haava servade ümbritsevale nahale. Kui vajalik on fikseerimine, kasutage Tubifasti torusidet.

Tootevalik

Kood Suurus (cm) Tk/karbis Tk/kastis
294015  5x5 5 40
294100 10x10 5 70
294200 10x20 5 45
294300 15x15 5 25
294400 20x20 5 20
294500 20x50 5 12

Teadmised

Täpsem ülevaade

'References'

Share this page on social media

Võta meiega ühendust
Valige turg

Valige oma turg

Mölnlycke Sulge

Tervishoiuspetsialisti kinnitus

Järgneval leheküljel olev teave on mõeldud ainult tervishoiuspetsialistidele. Alloleva märkeruudu valimisega kinnitate, et olete tervishoiuspetsialist.