Skip to Main Content
Soovin leida

Täiendav tooteteave

Millal Mepiteli kasutada

Mepitel tehnoloogiaga Safetac kaitseb haava ja nahka. See on mõeldud ja kliiniliselt tõestatult kasutatav väga mitmesuguste haavade, nagu naharebendid, nahamarrastused, õmmeldud haavad, osalise paksusega põletused, rebendid, osalise ja täispaksusega siirikud, diabeetilised haavandid, venoossed ja arteriaalsed haavandid, ravimiseks. Mepiteli võib kasutada ka kaitsekihina eksudaadita haavadel, villidel, õrnal nahal ja eksponeeritud õrnadel kudedel.

Mepiteli avatud struktuur võimaldab vastavate kliiniliste näidustuste korral manustada haava paikseid salve.

Mepiteli võib kasutada koos tootega Mesorb® või suure eksudaadikogusega haavade puhul koos tootega Mextra® Superabsorbent, fikseerida Tubifast®-i abil ning kasutada ka kompressioonsidemete all. Mepiteli võib kasutada ka koos vaakumiga haavaraviga (NPWT).

Kuidas Mepiteli kasutada

Vaadake, kuidas haavavõrku Mepitel paigaldada.

Allalaadimine

Tootevalik

Kood Suurus (cm) Tk/karbis Tk/kastis
 290510 5x7,5 10 50
 290710 7,5x10 10 40
 291010 10x18 10 70
292005 20x30 5 30

Teadmised

Täpsem ülevaade

'References'

Võta meiega ühendust
Küpsised

Küpsised aitavad meil pakkuda teile meie teenuseid ja isikupäraseid kogemusi. Seda veebisaiti kasutades nõustute meie küpsiste kasutamise viisiga. Keeldumiseks klõpsake järgmist linki

Mölnlycke Sulge

Tervishoiuspetsialisti kinnitus

Järgneval leheküljel olev teave on mõeldud ainult tervishoiuspetsialistidele. Alloleva märkeruudu valimisega kinnitate, et olete tervishoiuspetsialist.