Skip to Main Content
Soovin leida

Täiendav tooteteave

Millal Mepilex Border Heeli kasutada

Ravimine

Mepilex® Border Heel on spetsiaalselt kannale sobiva kujuga. Viiekihiline imav vahtmaterjalist struktuur tuleb eksudaadiga tõhusalt toime ja hoiab sobivat haavakeskkonda. Seega saate seda kasutada eksudaati eritavate haavade, sealhulgas lamatiste, diabeetiliste jalalaba haavandite, kannahaavandite, traumaatiliste haavade ja muude sekundaarselt paranevate haavade ravimiseks.

Lamatiste ennetamine

Mepilex Border Heel aitab tõestatult ennetada lamatisi . Haavaplaastrit võib kasutada profülaktiliselt riskiga patsientidel , nagu liikumatud, naha halva verevarustusega ja naha halvenenud seisundiga patsiendid, esmaabiruumides, intensiivraviüksustes või pikkade kirurgiliste sekkumiste eel ja ajal. Teaduslikud uuringud on näidanud, et Mepilex Border Heel suudab mõjutada nelja välist tegurit, mis võivad soodustada lamatiste teket: see vähendab ja jaotab ümber nihkejõud, jaotab ümber surve, vähendab hõõrdumist ja hoiab optimaalset mikrokliimat .

Märkus. Haavaplaastrite kasutamine profülaktiliselt ei kõrvalda vajadust igakülgse lamatiste ennetamise protokolli järele.

Kuidas Mepilex Border Heeli kasutada

Vaadake, kuidas paigaldada Mepilex Border Heeli hõlpsasti patsiendi jaoks parimate tulemuste saamiseks.

 Paigaldamise juhised

Sammsammulised juhised – uuesti paigaldamine

Tootevalik

Kood Suurus (cm) Tk/karbis Tk/kastis
 282750  22x23  6  30

Teadmised

Täpsem ülevaade

'References'

Võta meiega ühendust
Küpsised

Küpsised aitavad meil pakkuda teile meie teenuseid ja isikupäraseid kogemusi. Seda veebisaiti kasutades nõustute meie küpsiste kasutamise viisiga. Keeldumiseks klõpsake järgmist linki

Mölnlycke Sulge

Tervishoiuspetsialisti kinnitus

Järgneval leheküljel olev teave on mõeldud ainult tervishoiuspetsialistidele. Alloleva märkeruudu valimisega kinnitate, et olete tervishoiuspetsialist.