Skip to Main Content
Soovin leida

Täiendav tooteteave

Millal Mepilex Border Sacrumi kasutada

Ravimine

Mepilex Border Sacrum on ette nähtud keskmise kuni suure eksudaadikogusega ristluupiirkonna haavadele, nagu lamatised või pilonidaaltsüstide kirurgilised ekstsisioonid. Haavaplaaster aitab säilitada niisket haavakeskkonda, mis soodustab haava puhastumist, nii et algul võib haav suureneda. See on normaalne ja oodatav.

Lamatiste ennetamine

Hiljutine randomiseeritud kontrollrühmaga uuring USAs näitas Mepilex Border Sacrumi statistiliselt olulist toimet haiglas tekkinud lamatiste esinemise vähendamisel 88% ulatuses   Haavaplaastrit võib kasutada profülaktiliselt riskiga patsientidel , nagu liikumatud, naha halva verevarustusega ja naha halvenenud seisundiga patsiendid, esmaabiruumides, intensiivraviüksustes või pikkade kirurgiliste sekkumiste eel ja ajal. Teaduslikud uuringud on näidanud, et Mepilex Border Sacrum suudab mõjutada nelja välist tegurit, mis võivad soodustada lamatiste teket: see vähendab ja jaotab ümber nihkejõud, jaotab ümber surve, vähendab hõõrdumist ja hoiab optimaalset mikrokliimat .

Märkus. Haavaplaastrite kasutamine profülaktiliselt ei kõrvalda igakülgse lamatiste ennetamise protokolli loomise ja järgimise vajadust.

Kuidas Mepilex Border Sacrumi kasutada

Sammsammulised juhised – esialgne paigaldamine

Sammsammulised juhised – uuesti paigaldamine

Toote üksikasjad

Kood Suurus (cm) Tk/karp Tk/kast
       
       
       

Teadmised

Täpsem ülevaade

'References'

Võta meiega ühendust
Valige turg

Valige oma turg

Mölnlycke Sulge

Tervishoiuspetsialisti kinnitus

Järgneval leheküljel olev teave on mõeldud ainult tervishoiuspetsialistidele. Alloleva märkeruudu valimisega kinnitate, et olete tervishoiuspetsialist.