Skip to Main Content
Soovin leida

Kõik-ühes vahtmaterjalist ristluupiirkonna haavaplaaster

Mepilex Border Sacrum

Viiekihiline vahtmaterjalist haavaplaaster lamatiste ennetamiseks ja haavade ravimiseks ristluupiirkonnas

Kõik-ühes haavaplaaster Mepilex® Border Sacrum on ainus viiekihiline vahtmaterjalist ristluupiirkonna haavaplaaster meie tehnoloogiaga Deep Defense TechnologyTM, mis aitab tõestatult ennetada lamatisi, kui seda kasutatakse koos muude tavapäraste ennetamisviisidega            .

See loob ka optimaalse paranemiskeskkonna keskmise kuni suure eksudaadikogusega ristluupiirkonna haavadele. See imab tõhusalt eksudaati ja hoiab seda endas    ning aitab säilitada õiget niiskuse tasakaalu matseratsiooni ohu ennetamiseks    .

Äsja turule toodud täiustatud haavaplaastril on uued hoidesakid ja paksemad servad, mis kergendab paigaldamist ja patsiendi kontrollimist. Lamatiste ennetamiseks on haavaplaastril uuendatud ristluupiirkonnale vastav kuju, mis võimaldab suurema riskiga ristluupiirkonna tõhusalt katta, ja tihedamalt sulguv tuharapiirkond maksimaalse kaitse tagamiseks.

Täiustatud haavaplaastril on endiselt tehnoloogia Safetac® – algupärane valulikkust vähendav silikoonkleepuvusega kontaktkiht. Seetõttu asetub haavaplaaster pehmelt nahale ilma niiske haava külge kinni jäämata    – seda on lihtne eemaldada nahka kahjustamata  . Nii on eemaldamine patsientide jaoks vähem valulik  .

  • Ennetab tõestatult lamatisi kuni 88% ulatuses, kui seda kasutatakse koos muude tavapäraste ennetamisviisidega      
  • Meie Deep Defense Technology* pakub kaitset väliste jõudude – surve-, nihke- ja hõõrdejõu eest ning aitab säilitada õiget mikrokliimat, mis on lamatiste ennetamisel olulisimad tegurid     
  • Mepilex® Border tehnoloogiaga Safetac vähendab valulikkust sidemete vahetamisel  

  • Suurepärane vedelike imamis- ja säilitusvõime
  • Vähendab matseratsiooni ohtu   

 

* Deep Defense TechnologyTM on Mölnlycke kasutatav kaubamärk.

 

Täiendav tooteteave

Millal Mepilex Border Sacrumi kasutada

Ravimine

Mepilex Border Sacrum on ette nähtud keskmise kuni suure eksudaadikogusega ristluupiirkonna haavadele, nagu lamatised või pilonidaaltsüstide kirurgilised ekstsisioonid. Haavaplaaster aitab säilitada niisket haavakeskkonda, mis soodustab haava puhastumist, nii et algul võib haav suureneda. See on normaalne ja oodatav.

Lamatiste ennetamine

Hiljutine randomiseeritud kontrollrühmaga uuring USAs näitas Mepilex Border Sacrumi statistiliselt olulist toimet haiglas tekkinud lamatiste esinemise vähendamisel 88% ulatuses   Haavaplaastrit võib kasutada profülaktiliselt riskiga patsientidel , nagu liikumatud, naha halva verevarustusega ja naha halvenenud seisundiga patsiendid, esmaabiruumides, intensiivraviüksustes või pikkade kirurgiliste sekkumiste eel ja ajal. Teaduslikud uuringud on näidanud, et Mepilex Border Sacrum suudab mõjutada nelja välist tegurit, mis võivad soodustada lamatiste teket: see vähendab ja jaotab ümber nihkejõud, jaotab ümber surve, vähendab hõõrdumist ja hoiab optimaalset mikrokliimat .

Märkus. Haavaplaastrite kasutamine profülaktiliselt ei kõrvalda igakülgse lamatiste ennetamise protokolli loomise ja järgimise vajadust.

Kuidas Mepilex Border Sacrumi kasutada

Sammsammulised juhised – esialgne paigaldamine

Sammsammulised juhised – uuesti paigaldamine

Toote üksikasjad

Kood Suurus (cm) Tk/karp Tk/kast
       
       
       

Teadmised

Täpsem ülevaade

'References'

Share this page on social media

Võta meiega ühendust
Valige turg

Valige oma turg

Mölnlycke Sulge

Tervishoiuspetsialisti kinnitus

Järgneval leheküljel olev teave on mõeldud ainult tervishoiuspetsialistidele. Alloleva märkeruudu valimisega kinnitate, et olete tervishoiuspetsialist.