Skip to Main Content
Soovin leida

Täiendav tooteteave

Millal Mepilex Border Sacrum Ag-d kasutada

Mepilex Border Sacrum Ag on näidustatud keskmise kuni rohke eksudaadiga haavade raviks ristluupiirkonnas, kus on vajalik niiske keskkond, eksudaadi imamine, õrn fikseerimine ja mikroobivastane toime. Haavaplaastrit Mepilex Border Sacrum Ag võib kasutada nakatunud haavadel osana raviskeemist kvalifitseeritud tervishoiuspetsialisti järelevalve all.

Kuidas Mepilex Border Sacrum Ag-d kasutada

Puhastage haav soolalahuse või veega standardsete kliiniliste tavade järgi. Kuivatage ümbritsev nahk põhjalikult. Eemaldage kattekiled ja asetage kleepuv külg haavale. Ärge venitage. Parimate tulemuste saamiseks peab Mepilex Border Ag haavapadi ulatuma vähemalt 2 cm üle haava servade.

Mepilex Border Ag on ette nähtud lühiajaliseks kasutamiseks kuni 4 nädala jooksul. Jätkuvaks kasutamiseks on soovitatav, et arst haava seisundit uuesti hindaks.

Allalaadimine

Tootevalik

Kood Suurus (cm) Tk/karbis Tk/kastis
 382000  18x18  5  40
 382200  20x20  5  40
 382400  23x23  5  25

Teadmised

Täpsem ülevaade

'References'

Võta meiega ühendust
Küpsised

Küpsised aitavad meil pakkuda teile meie teenuseid ja isikupäraseid kogemusi. Seda veebisaiti kasutades nõustute meie küpsiste kasutamise viisiga. Keeldumiseks klõpsake järgmist linki

Valige turg

Valige oma turg

Mölnlycke Sulge

Tervishoiuspetsialisti kinnitus

Järgneval leheküljel olev teave on mõeldud ainult tervishoiuspetsialistidele. Alloleva märkeruudu valimisega kinnitate, et olete tervishoiuspetsialist.